yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościCIECH Sarzyna rozszerza swoje portfolio o nową kategorię

CIECH Sarzyna rozszerza swoje portfolio o nową kategorię

CIECH Sarzyna — największy polski producent środków ochrony roślin, którego produkty trafiają do blisko 50 krajów całego świata — rozszerza swoje portfolio o zupełnie nową kategorię. Do oferty spółki dołączy insektycyd – LEPTOSAR 200 SL.

LEPTOSAR 200 SL swoją skuteczność zawdzięcza acetamiprydowi – znanej i szeroko stosowanej substancji czynnej z grupy neonikotynoidów, znajdującej zastosowanie zarówno w przypadku ochrony upraw rolniczych, roślin sadowniczych, upraw warzyw, jak i szkółek leśnych. Produkt został opracowany z myślą o zwalczaniu szkodników ssących i gryzących, takich jak m.in.: chowacze, mszyce, słodyszek rzepakowy, pryszczarek kapustnik, skrzypionka zbożowa, omacnica prosowianka, owocówka jabłkóweczka, a także zwójki czy wciornastki. Preparat ten zachowuje wysoką efektywność działania względem szkodników będących w różnych stadiach rozwojowych.

Okres od ostatniego zastosowania środka LEPTOSAR 200 SL do dnia zbioru różni się w zależności od rodzaju rośliny uprawnej. W przypadku pomidorów, oberżyny czy papryki (w uprawie szklarniowej), wynosi on 3 dni.

Należy mieć przy tym na uwadze, że w przypadku soi, maku lekarskiego, słonecznika zwyczajnego oraz dyni, preparat LEPTOSAR 200 SL można stosować wyłącznie w uprawach z przeznaczeniem na nasiona (tj. nie na cele spożywcze czy do karmienia zwierząt). Podobnie w przypadku konopi siewnych oraz lnu zwyczajnego – stosowanie produktu należy ograniczyć wyłącznie do upraw z przeznaczeniem na włókno bądź na nasiona.

Informacja prasowa

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

3 KOMENTARZE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl