yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościNowy Dyrektor w strukturach Agrii Polska. Kim jest Kamil Skrobiszewski?

Nowy Dyrektor w strukturach Agrii Polska. Kim jest Kamil Skrobiszewski?

Kamil Skrobiszewski od 1 stycznia br. stanął na czele Działu Nawozów Dolistnych i Biostymulatorów Agrii Polska. Nowy Dyrektor odpowiedzialny jest za pracę oraz rozwój całego obszaru związanego z nawozami dolistnymi i biostymulatorami. Objęcie przez niego stanowiska jest elementem strategii firmy mającym na celu rozwój produkowanych przez Agrii nawozów dolistnych „FoliQ”.

Kim jest Kamil Skrobiszewski?

Kamil Skrobiszewski to doświadczony menadżer i agronom z zamiłowania. Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy na kierunku Rolnictwo. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Diagnozowania Stanu Upraw Rolnych i Integrowanej Produkcji i Ochrony Roślin. W roku 2019 otrzymał dyplom Uniwersytetu M. Kopernika na kierunku Budowanie Kompetencji Menadżerskich Liderów Biznesu. Doświadczenie produktowe zdobywał w renomowanych firmach branży agro, takich jak: Caldena i Agrochem Puławy, spółce należącej do Grupy Azoty.

Nowy dział w firmie Agrii Polska

– Utworzenie nowego działu w firmie jest strategicznym sygnałem pokazującym, jak przyszłościowymi i ważnymi dla Agrii Polska są nawozy dolistne i biostymulatory, oferowane pod znakiem foliQ – opowiada nowy Dyrektor Agrii Polska Kamil Skrobiszewski, pytany o wyzwania, które stoją przed marką, dodając: – Wiosną 2024 roku odbędzie się otwarcie dużego, nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Aleksandrowie Kujawskim wraz z nowym laboratorium spełniającym najwyższe normy światowe. Niesie to za sobą odpowiedzialność zarówno produkcyjną jak i dystrybucyjną. Wspólnie z zarządem jesteśmy świadomi zaufania, jakim obdarowali nas nasi klienci. Nowy zakład produkcyjny pozwoli świadomie i z pełnym zaangażowaniem dostarczać produkty innowacyjne, bezpieczne, ale przede wszystkim spełniające oczekiwania dzisiejszego rolnictwa w Polsce, jak i za granicą.

Nowy zakład produkcyjny to olbrzymi krok Agrii Polska w stronę rozwoju nowoczesnych i wysoko wydajnych nawozów dolistnych. FoliQ jest wsparciem Rolnika, w które wpisuje się skuteczność i jakość, poparte wiedzą i doświadczeniem. To stabilna formulacja i powtarzalne efekty, za którymi stoi zaawansowana technologia oraz sztab ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. FoliQ to nawozy dolistne i biostymulatory, które cechuje wysoka efektywność, przyswajalność i szybkość wchłaniania.

W czasach, w których właściciele gospodarstw stają ciągle w obliczu zmiennych warunków klimatycznych, politycznych i gospodarczych, foliQ dostarcza rozwiązania, które pomagają przewidzieć efekty, zapewniając spokój i dając pewność jutra.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Czym zajmuje się firma Agrii Polska?

Agrii Polska należy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji m.in. nawozów mineralnych, materiału siewnego, nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz handlu zbożem. Spółka zaopatruje gospodarstwa w produkty do produkcji rolnej na terenie całego kraju koncentrując się na fachowym doradztwie i innowacyjnym podejściu do produkcji roślinnej.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl