yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościWażne zmiany w Zarządzie spółki Innvigo

Ważne zmiany w Zarządzie spółki Innvigo

Firma INNVIGO, która przez 8 lat zdobyła znaczącą pozycję na polskim rynku środków ochrony roślin i z sukcesami działa w kilku europejskich krajach, ogłosiła zmiany personalne w Zarządzie. Nowym Prezesem został Adam Ciaś, natomiast Krzysztof Golec pozostanie w Zarządzie spółki i będzie odpowiedzialny za koordynowanie działań marketingowych.

31 maja Rada Nadzorcza INNVIGO wydała komunikat o podjętych decyzjach, dotyczących zmian personalnych w Zarządzie firmy. Od 1 czerwca do Zarządu dołączył Adam Ciaś, który został powołany na stanowisko Prezesa. Jak wynika z komunikatu, funkcje Wiceprezesów sprawują obecnie Krzysztof Golec, dotychczasowy Prezes Zarządu oraz Jacek Zawadzki, zajmujący już wcześniej to stanowisko. To pierwsza tak duża zmiana w historii firmy INNVIGO – która zaledwie w ciągu 8 lat dołączyła do ścisłej czołówki producentów środków ochrony roślin w Polsce i w wielu krajach Europy – a także zapowiedź dalszego dynamicznego rozwoju w nadchodzącym czasie.

Adam Ciaś, nowy Prezes Zarządu jest doświadczonym managerem z prawie 30-letnim stażem zawodowym w branży agrochemicznej. Przez ponad 20 lat był związany z koncernem Syngenta, gdzie rozwijał swoją karierę zarówno w pionie sprzedaży, jak i marketingu. O nowych wyzwaniach, związanych z objęciem stanowiska Prezesa Zarządu INNVIGO, mówił tak: – Spodziewam się tylko tego, co dobre, i w tym kierunku będę spoglądał. INNVIGO to firma, która przez 8 lat osiągnęła doskonałe wyniki sprzedaży i prężnie się rozwija. Jej portfolio wygląda imponująco i ciągle rośnie, jest budowane w zaplanowany sposób, z myślą o tym, żeby poszczególne produkty jak najlepiej służyły rolnikom. Moja nowa rola jest związana ze wsparciem merytorycznym i wykorzystaniem wiedzy, którą zdobywałem przez lata, pracując dla jednego z liderów rynku. Wierzę w pracę zespołową – dzięki niej i wspólnym celom można wiele osiągnąć. Chciałbym, żeby partnerzy biznesowi również byli zadowoleni z tego, że oferując produkty INNVIGO, dostarczają skuteczne i ekonomiczne produkty, dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku.

Krzysztof Golec podsumował swoje dotychczasowe zaangażowanie w budowanie marki INNVIGO i opowiedział o dalszych planach zawodowych: – Dziękuję za wszystkie intensywne lata, kiedy miałem zaszczyt być prezesem INNVIGO i wraz ze współpracownikami z Polski, a później również z innych państw tworzyć to wyjątkowe przedsięwzięcie. Firmę, która odważnie weszła na rynek, aby konkurować z międzynarodowymi koncernami, a dziś jest jednym z najważniejszych dostawców środków ochrony roślin w naszym kraju. Wierzę, że wprowadzone zmiany przyczynią się do dalszego rozwoju firmy i jej potencjału. Przede mną kolejne ważne zadania – pozostając w Zarządzie INNVIGO, skupię się na wdrażaniu strategii marketingowej, dzięki której klienci we wszystkich krajach, gdzie jesteśmy obecni lub rozpoczynamy działalność, poznają nasze dotychczasowe i nowe rozwiązania.

informacja prasowa Innvigo

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl