reklama
monsanto

reklama
yara ogólna nawożenie warzywa

reklama
Enza pomidor

reklama

reklama
makita wózki transport

reklama
horsch leeb

reklama
yara ogólna nawożenie warzywa

reklama
Enza pomidor

reklama

reklama
makita wózki transport

reklama
horsch leeb

reklama
octavo marchew nasiona
reklama
RhizoVITAL
AktualnościBezpłatne terminale płatnicze dla sadowników i rolników

Bezpłatne terminale płatnicze dla sadowników i rolników

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprzedajesz warzywa i owoce ze swojego gospodarstwa? Czy umożliwiasz swoim klientom wybór metod płatności? Czy wiesz, że aż 46% Polaków przyznało, że brakuje im możliwości wyboru płatności bezgotówkowej na pobliskich bazarkach[1]! Targi, giełdy rolne, skupy owoców i warzyw to miejsca, gdzie klienci również oczekują możliwości płatności cyfrowej. Fundacja Polska Bezgotówkowa oferuje przedsiębiorcom oraz osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, w tym sadownikom, rolnikom i ogrodnikom, bezpłatne terminale płatnicze lub dostęp do aplikacji umożliwiającej przyjmowanie płatności bezgotówkowych z telefonu.

W Polsce już blisko 2/3 płatności realizowanych jest bezgotówkowo, a wartość transakcji bezgotówkowych przewyższa te realizowane gotówką[2]. Oferowanie różnych metod płatności to wyjście naprzeciw potrzebom klientów – zwiększenie ich komfortu płatności oraz większe bezpieczeństwo transakcji.

reklama
Baner PORW 2025

Fundacja Polska Bezgotówkowa oferuje bezpłatne terminale płatnicze lub dostęp do aplikacji umożliwiającej przyjmowanie płatności bezgotówkowych na telefonie. Przedsiębiorcy, którzy skorzystają z oferty przez okres 12 miesięcy będą zwolnieni z kosztów obsługi transakcji do kwoty 100 tys. zł obrotu na terminal. To oznacza, że wprowadzenie rozwiązania, które może znacznie zwiększyć atrakcyjność usług i przyciągnąć klientów jest w zasięgu ręki i w dodatku nie wymaga od właścicieli dodatkowych inwestycji. Do Programu Fundacji Polska Bezgotówkowa dołączyło już ponad 450 tys. podmiotów[3].

– Korzystanie z płatności bezgotówkowych zwiększa nie tylko przejrzystość transakcji, ale również skraca i ułatwia pracę osób sprzedających dany towar. Jest też odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią szybkość i łatwość zakupów. Sadownik, czy ogrodnik sprzedający swoje wyroby i produkty rolne może przyjmować płatności bezgotówkowe bezkosztowo i bez zbędnego wysiłku zwiększyć innowacyjność swojego biznesu – wystarczy, że dołączy do Programu Polska Bezgotówkowa! – mówi Zbigniew Wiśniewski, wiceprezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Chcesz wziąć udział w Programie i otrzymać bezpłatny terminal lub skorzystać z terminala w telefonie? Zgłoś się: https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/oferta/

[1] Badanie Maison&Partners na panelu badawczym Ariadna, 2022.

[2] Badanie Fundacji Polska Bezgotówkowa „Zwyczaje płatnicze Polaków a rozwój sieci akceptacji kart w Polsce”, 2022

[3] Dane wewnętrzne Fundacji Polska Bezgotówkowa

Artykuł sponsorowany

reklama

reklama
  • rhizo azot gleba agrosimex

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

reklama
Baner KUPS

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl

[newsletter_signup_form id=1]