yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościBezpłatne terminale płatnicze dla sadowników i rolników

Bezpłatne terminale płatnicze dla sadowników i rolników

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprzedajesz warzywa i owoce ze swojego gospodarstwa? Czy umożliwiasz swoim klientom wybór metod płatności? Czy wiesz, że aż 46% Polaków przyznało, że brakuje im możliwości wyboru płatności bezgotówkowej na pobliskich bazarkach[1]! Targi, giełdy rolne, skupy owoców i warzyw to miejsca, gdzie klienci również oczekują możliwości płatności cyfrowej. Fundacja Polska Bezgotówkowa oferuje przedsiębiorcom oraz osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, w tym sadownikom, rolnikom i ogrodnikom, bezpłatne terminale płatnicze lub dostęp do aplikacji umożliwiającej przyjmowanie płatności bezgotówkowych z telefonu.

W Polsce już blisko 2/3 płatności realizowanych jest bezgotówkowo, a wartość transakcji bezgotówkowych przewyższa te realizowane gotówką[2]. Oferowanie różnych metod płatności to wyjście naprzeciw potrzebom klientów – zwiększenie ich komfortu płatności oraz większe bezpieczeństwo transakcji.

Fundacja Polska Bezgotówkowa oferuje bezpłatne terminale płatnicze lub dostęp do aplikacji umożliwiającej przyjmowanie płatności bezgotówkowych na telefonie. Przedsiębiorcy, którzy skorzystają z oferty przez okres 12 miesięcy będą zwolnieni z kosztów obsługi transakcji do kwoty 100 tys. zł obrotu na terminal. To oznacza, że wprowadzenie rozwiązania, które może znacznie zwiększyć atrakcyjność usług i przyciągnąć klientów jest w zasięgu ręki i w dodatku nie wymaga od właścicieli dodatkowych inwestycji. Do Programu Fundacji Polska Bezgotówkowa dołączyło już ponad 450 tys. podmiotów[3].

– Korzystanie z płatności bezgotówkowych zwiększa nie tylko przejrzystość transakcji, ale również skraca i ułatwia pracę osób sprzedających dany towar. Jest też odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią szybkość i łatwość zakupów. Sadownik, czy ogrodnik sprzedający swoje wyroby i produkty rolne może przyjmować płatności bezgotówkowe bezkosztowo i bez zbędnego wysiłku zwiększyć innowacyjność swojego biznesu – wystarczy, że dołączy do Programu Polska Bezgotówkowa! – mówi Zbigniew Wiśniewski, wiceprezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Chcesz wziąć udział w Programie i otrzymać bezpłatny terminal lub skorzystać z terminala w telefonie? Zgłoś się: https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/oferta/

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

[1] Badanie Maison&Partners na panelu badawczym Ariadna, 2022.

[2] Badanie Fundacji Polska Bezgotówkowa „Zwyczaje płatnicze Polaków a rozwój sieci akceptacji kart w Polsce”, 2022

[3] Dane wewnętrzne Fundacji Polska Bezgotówkowa

Artykuł sponsorowany

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl