yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościAgrounia i Donald Tusk. Czy ten sojusz zapewni rolnikom godne życie?

Agrounia i Donald Tusk. Czy ten sojusz zapewni rolnikom godne życie?

Michał Kołodziejczak zapewnia rolników, że nie zapomni o problemach, które ich dręczą. Agrounia wraz z Donaldem Tuskiem ma dopilnować tematów rolniczych. 

Michał Kołodziejczak, odnosząc się do komentarzy, które w ostatnim czasie są kierowane w jego stronę, zapewnia wszystkich, a najbardziej rolników, że nie zapomniał o problemach, z którymi zmaga się obecnie wiele gospodarstw w Polsce. Jak sam zapewnia, Agrounia wraz z Donaldem Tuskiem dopilnuje tematów rolniczych lepiej niż mogłoby się wydawać. Takie stanowisko mogliśmy zobaczyć dziś w mediach społecznościowych Michała Kołodziejczaka, który nawiązywał do wizyty przewodniczącego KO w jednym z polskich gospodarstw, które prowadzi Błażej Bieniasz, działacz Agrounii.

– I niech nikt mi nie mówi, że Agrounia wraz z Donaldem Tuskiem nie dopilnuje tematów rolniczych. Dopilnujemy lepiej niż może się wydawać. Dziś wizyta przewodniczącego Koalicji Obywatelskiej w gospodarstwie Błażeja Bieniasza, czyli kandydata Agrounii startującego z 4 miejsca w Rzeszowie na liście Koalicji Obywatelskiej. Błażej Bieniasz to wnuk pierwszego marszałka senatu – Józefa Ślisza, czyli człowieka zasłużonego dla polskich rolników – komentuje Michał Kołodziejczak w przestrzeni medialnej.

– Nasze tematy są coraz bardziej słyszalne. Będziemy przekonywać wszystkich, że POLSKA PRODUKCJA ŻYWNOŚCI TO NASZE DOBRO NARODOWE! Dziś zaprosiłem Donalda Tuska do swojego gospodarstwa i na drożdżówki z jagodą kamczacką z własnej uprawy – poinformował wcześniej w swoich mediach społecznościowych Błażej Bieniasz, działacz Agrounii startujący w wyborach z listy Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: @EKOlodziejczak_ / @BieniaszB

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl