yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościAktualne ceny kalafiora u producenta i w markecie

Aktualne ceny kalafiora u producenta i w markecie [29.05.2023]

W ostatnim czasie podaż kalafiorów na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach stała się stabilna. Producenci płynnie dostarczają towar i nie występują już wahania w tym zakresie. Jak natomiast kształtują się ceny?

Jeszcze nie tak dawno temu podaż kalafiorów na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach wiązała się z pewnymi wahaniami. Wszystko zależało bowiem od dnia. Co za tym idzie, ceny uzyskiwane w ramach wynagrodzenia znacząco się od siebie różniły.

Sytuacja uległa jednak znaczącym zmianom. Obecnie zbiory rozpoczęła już zdecydowanie większa ilość producentów, natomiast dostawy na rynek w Broniszach przebiegają płynnie. Ustabilizowana podaż znalazła rzecz jasna odzwierciedlenie w cenach.

Jak kształtują się one na ten moment? Aktualnie producenci kalafiora na rynku hurtowym w Broniszach mogą oczekiwać stawek oscylujących w największej ilości przypadków na poziomie 5,00 zł za sztukę. Towar jest również dostępny u hurtowników.

W ramach porównania, nawiązując do jednego z naszych ostatnich postów, kalafior w popularnej sieci handlowej kosztuje obecnie 8,99 zł za kilogram. Różnica cenowa jest więc dość zauważalna, szczególnie biorąc pod uwagę warzywo o wadze powyżej 2 kilogramów…

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl