yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościAktualne ceny rzodkiewki na rynku hurtowym w Broniszach

Aktualne ceny rzodkiewki na rynku hurtowym w Broniszach [20.06.2023]

Na przestrzeni ostatnich kilku dni podaż krajowej rzodkiewki znacząco wzrosła. Przełożyło się to na ceny dla producentów. Ceny, które niestety są obecnie niższe.

W aktualnym sezonie podaż rzodkiewki na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach nie jest stabilna. Nieustannie występują wahania ilości warzywa, które rzecz jasna znajdują odzwierciedlenie w cenach uzyskiwanych przez producentów.

Niestabilna sytuacja wynika oczywiście z trudnych warunków pogodowych. Temperatura pomiędzy dniem a nocą bardzo się od siebie różni, a rolnikom nie raz w tym sezonie przyszło się już zmagać z mrozami. Nie wspominając o postępującej suszy…

Jakie są aktualne ceny rzodkiewki na rynku hurtowym w Broniszach? Obecnie stawki dla rolników są niestety najniższe w sezonie. Cena za pęczek oscyluje na poziomie 1,00-1,30 zł. Zdarza się, że dochodzi do 1,50 zł, jednak są to pojedyncze przypadki.

Niemniej… Warto zaznaczyć, że opisana sytuacja może się jeszcze zmienić. Tak jak wspominaliśmy, uprzednio podaż warzywa była dość zmienna. Niewykluczone jest więc, że i tym razem na rynku ponownie nastąpi niedobór, a ceny wzrosną.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl