yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościNowy węgiel od PGG w "atrakcyjnych cenach". Ile za tonę?

Nowy węgiel od PGG w “atrakcyjnych cenach”. Ile za tonę?

W poniedziałek 12 lutego w ofercie sklepu internetowego PGG pojawił się nowy produkt, który ma ucieszyć klientów poszukujących grubszych, popularnych w Polsce sortymentów węgla opałowego. Kosztuje jednak o 250,00 złotych więcej.

Nowy produkt. Co PGG ma na myśli?

– Na półkach e-sklepu znajdziemy wysokiej jakości Orzech z kopalń Mysłowice-Wesoła i Jankowice. To opał węglowy o uziarnieniu 25-80 mm z gwarancją pochodzenia z polskich kopalń w bardzo atrakcyjnej cenie producenta – czytamy w komunikacie Polskiej Grupy Górniczej. Na uwagę zasługuje szczególnie wygodna, jak podkreśla PGG, forma zakupu – węgiel kupimy zapakowany w jednotonowe worki do łatwego transportu na paletach.

Orzech z PGG

Orzech z PGG (oznaczany wśród węgli symbolem „O”) to jeden z grubych, popularnych w Polsce sortymentów węgla kamiennego. Charakteryzuje się jasnym i wysokim płomieniem oraz stosunkowo niską zawartością siarki, przez co jest bardziej przyjazny dla środowiska.

– Niski stosunek masy uzyskanego popiołu do początkowej masy węgla ogranicza częstotliwość czyszczenia pieca. Orzech jest uniwersalny, sprawdza się doskonale w niemal wszystkich kotłach zasypowych. Atrakcyjna cena, adekwatna do parametrów, skłania wielu nabywców ogrzewających gospodarstwa domowe tradycyjnym kotłem węglowym do wyboru właśnie tego produktu – przekonuje PGG w wydanym komunikacie.

“Atrakcyjna cena”. Ile zapłacimy za węgiel?

Wspominany Orzech z kopalń Mysłowice-Wesoła i Jankowice, pakowany w worki typu big-bag o pojemności 1000 kg, kosztuje na ten moment od 1350,00 zł. Względem tego samego produktu luzem pozostaje więc droższy o 250,00 zł. Orzech z kopalń Mysłowice-Wesoła i Jankowice, oferowany bez opakowań typu big-bag, sprzedawany jest w cenie od 1100,00 zł.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl