yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościProducenci papryki nie zamierzają bezczynnie czekać. Przyłączą się do rolników w Radomiu...

Producenci papryki nie zamierzają bezczynnie czekać. Przyłączą się do rolników w Radomiu i na granicy z Ukrainą [MAPA PROTESTÓW]

Jeden z największych protestów rolniczych w Polsce zaplanowany jest na 20 lutego 2024 roku. Zjawią się na nim także producenci papryki z województwa mazowieckiego, którzy pragną wesprzeć swoich braci na granicy i nie tylko. 

Protest na granicy z Ukrainą

Zarząd Zrzeszenia Producentów Papryki RP jest w stałym kontakcie z zespołem koordynującym Ogólnopolski Protest Rolników. Na chwilę obecną nie ma oficjalnych informacji o proteście, który planowany był na dzień 20 lutego 2024 roku w Warszawie.

– Będziemy Państwa na bieżąco informowali o planowanych działaniach. Obecnie organizowana jest akcja protestacyjna na granicy z Ukrainą. Planowany jest wyjazd autokarami do Dorohuska, w dniu 20 lutego 2024 roku – przekazuje ZPPRP.

Producenci zainteresowani tą lokalizacją strajku mogą zgłosić się do Kazimierza Szubińskiego – koordynatora protestu z ramienia ZPPRP (tel. 509 920 319) lub Mateusza Pytkowskiego – rzecznika komitetu protestacyjnego (tel. 735 300 406).

Protest rolników w Radomiu

Na akcji protestacyjnej na granicy się nie zakończy. ZPPRP przyłącza się także do protestu rolników w Radomiu. W tym przypadku producenci mają zebrać się 20 lutego o godzinie 11:00 w pobliżu ronda łączącego ulice Kielecką i Maratońską (waga policyjna).

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

– Przyłącz się do protestu rolników. Nie czekaj aż inni rozwiążą twoje problemy. Protest odbędzie się we wtorek 20 lutego w godzinach 12:00-18:00 – zachęca Zrzeszenie Producentów Papryki RP. Akcja ma polegać na przejeździe ulicami Radomia.

W tym przypadku wszyscy zainteresowani udziałem producenci mogą zgłosić się do wspomnianego Kazimierza Szubińskiego, Mateusza Pytkowskiego oraz Daniela Szymczaka – koordynatora protestu z ramienia ZPPRP (tel. 602 692 160).

Aktualna mapa protestów w Polsce

Tak jak w minionych tygodniach, tak i teraz planowane protesty są zaznaczone na mapie. Ich liczba wzrasta z dnia na dzień. Wczoraj widzieliśmy “tylko” 50 znaczników, a dziś producenci deklarują, że zbiorą się w 100 miejscach w całej Polsce. Warto przy tym zaznaczyć, że ta liczba z pewnością wzrośnie. Podczas strajków przeprowadzonych 9 lutego na mapie mogliśmy zaobserwować bowiem aż 265 różnych lokalizacji.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl