yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPromocja "Drugie tyle węgla" potrwa dłużej. Jakie inne zachęty wprowadziła PGG?

Promocja “Drugie tyle węgla” potrwa dłużej. Jakie inne zachęty wprowadziła PGG?

W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów, chcących skorzystać z trwającej od początku maja promocji “Drugie tyle węgla”, która miała zakończyć się w czerwcu, Polska Grupa Górnicza S.A. postanowiła w piątek o przedłużeniu promocji o miesiąc, do 31 lipca 2023 r. Wprowadzono ponadto inne zachęty, które mają skusić odbiorców.

Przypomnijmy, że w ramach promocji “Drugie tyle węgla” w sklepie internetowym PGG S.A. kupić można w dwóch równych ilościowo zamówieniach łącznie od 2 do 10 ton dowolnego sortymentu węgla – pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego zostaje obniżona o 400 zł/t. Do promocji nie stosują się limity zakupowe i ograniczenia, można łączyć ją z innymi obniżkami cen w e-sklepie, np. z trwającą do końca lipca promocją na grube węgle rybnickie (w cenie 1100 zł/t). Także do końca lipca obowiązywać będzie gwarancja darmowego transportu z kopalni do dowolnie wybranego składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla (KDW).

Dodatkowo od poniedziałku 3 lipca 2023 r. obniżona została cena sortymentu kostka z ruchu Ziemowit – produkt ten kosztuje 1370 zł/t, a zatem o sto złotych taniej od pozostałych węgli grubych w kopalniach Piast-Ziemowit, Staszic-Wujek, Mysłowice-Wesoła i Sośnica. Warto ponadto wspomnieć, że do odwołania zawieszony zostaje w sklepie internetowym PGG S.A. obowiązek dołączania przez klientów do konta kupującego deklaracji CEEB w postaci elektronicznej, która uprzednio była obowiązkowa.

Od środy 5 lipca 2023 r. sklep internetowy PGG S.A. w ramach promocji “Drugie tyle węgla” umożliwi również opłacenie i odebranie obu zamówień na węgiel jednym połączonym transportem ze składu KDW na terenie Polski do domu klienta. W ten sposób kupujący nie będzie musiał dwukrotnie w krótkim czasie płacić za przewóz węgla ze składu pod swój adres (przypomnijmy, że taki dowóz jest usługą zamawianą w KDW na rynkowych zasadach poza e-sklepem PGG S.A. na życzenie klienta; nadal oczywiście możliwe będzie odebranie kupionego węgla bezpośrednio w składzie KDW).

Zgodnie z regulaminem przedłużona o miesiąc promocja “Drugie tyle węgla” dobiegnie końca o północy 31 lipca 2023 r. albo po wyczerpaniu przeznaczonego do promocji wolumenu 300 tys. t węgla.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl