yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościMANEWRY CEBULOWE – 10 września 2023

MANEWRY CEBULOWE – 10 września 2023

Jedyne w swoim rodzaju i zarazem warte uwagi… MANEWRY CEBULOWE! Niebawem, a konkretnie 10 września (niedziela), spotkamy się w gospodarstwie Leszka Sławinowskiego w Kościeszkach (gm. Jeziora Wielkie), gdzie całą uwagę skupimy właśnie na uprawie cebuli. Szczegółowa prezentacja poszczególnych odmian, pokazy maszynowe, konkursy… A to wciąż tylko ułamek wszystkiego. 

Manewry cebulowe rozpoczniemy 10 września o godzinie 14:00 w gospodarstwie Leszka Sławinowskiego, które znajduje się w Kościeszkach, w gminie Jeziora Wielkie. Tak jak wspominaliśmy, całą naszą uwagę skupimy na kwestiach, które są kluczowe w drodze do uzyskania wysokiego plonu cebuli, która charakteryzować będzie się najwyższą jakością.

Dokładna lokalizacja: https://goo.gl/maps/vFj5WHa84zZJiQRx5

Program spotkania jest szeroki, ale szczegóły będziemy przekazywać Wam stopniowo. Na ten moment zdradzimy, że uczestnicy będą mogli zapoznać się z aż 12 odmianami cebuli w typie Amerykańskim, Amerykańsko-Hiszpańskim, Rijsburger i Włoskim, które zaprezentują firmy PNOS Ożarów Mazowiecki, MoravoSeed Czechy oraz Maraldi Sementi Włochy.

Warto także zaznaczyć, że na uczestników czekają pokazy maszynowe. W tym wszystkim najważniejszy jest jednak bezpośredni kontakt z gospodarzem, a także ekspertami z poszczególnych firm partnerskich, którzy chętnie podzielą się wskazówkami i cennymi radami. Kluczową rolę odgrywa tutaj doświadczenie, którego nie można im odmówić.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

W ramach spotkania przeprowadzimy również konkurs na największą cebulę. Z tego względu prosimy, aby zabrać ze sobą najbardziej okazałą sztukę. Udział w zabawie może wziąć każdy, a na właściciela największego okazu czekać będzie nagroda. To jednak nie wszystko. Na upominki może liczyć każdy, kto stawi się 10 września w Kościeszkach.

Spotkanie jest rzecz jasna darmowe. Zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi!

Zapraszają Warzywa.pl, PNOS Ożarów Mazowiecki oraz firmy partnerskie.

Nie może Was zabraknąć!

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl