yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościDuże różnice temperatury w Polsce

Duże różnice temperatury w Polsce

Dziś nie wszędzie jest tak ciepło. W okolicy Wejherowa zaledwie 15 stopni. 18-20 stopni pokażą termometry w rejonie Gdańska, Żuław i Słupska. Dodatkowo chmury, kropiący deszcz i silny wiatr z północy zwiększy odczucie chłodu.

Im dalej na południe tym wyższe temperatury. Na granicy Kujaw i Pomorza już 32 stopnie Celsjusza do nawet 37 stopni powyżej zera od okolic Gniezna po Poznań, Leszno, Zieloną Górę i Gorzów Wielkopolski. Na biegunie ciepła w pasie od Opola po Wrocław już tylko 33-34 stopnie zaś na południu i wschodzie kraju od 29 stopni na Roztoczu do 32 stopni w rejonie Krakowa i Kozienic. Z wyjątkiem wybrzeża i Żuław niebo bezchmurne z silnym wiatrem z południa w porywach do 55 km/godz.
 
W poniedziałek do Polski wkroczy front chłodny za którym na Ziemi Lubuskiej, Wielkopolsce temperatura spadnie z dnia na dzień o 20 stopni Celsjusza. Tak imponujące różnice w temperaturze zostaną rozładowane w postaci niszczycielskich burz, które mogą w poniedziałek przetoczyć się od Podlasia po Mazury, Warmię, Kujawy, Wielkopolskę oraz północ Mazowsza.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napisz do: Łukasz Sieligowski
 
 
 
 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl