yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościTo jeszcze nie koniec przymrozków?

To jeszcze nie koniec przymrozków?

Przesuszona gleba nocami szybciej traci ciepło zgromadzone w ciągu dnia. Czy w najbliższych dniach możemy spodziewać się przymrozków?

Znajdujemy się obecnie w bardzo ciepłych masach powietrza, dzięki którym dziś możemy liczyć na nawet 28 stopni na zachodzie kraju. Ciepła była miniona noc i jeszcze cieplej zapowiada się najbliższa z środy na czwartek.

Czwartkowy poranek przyniesie na obszarze Polski nie niższe temperatury niż 13 stopni na wschodzie, 15 w centrum i na południu do nawet 18 stopni na Ziemi Lubuskiej, zachodzie Wielkopolski i północy Dolnego Śląska. Niestety już jutro przez Polskę przechodził będzie chłodny front, podczas którego powieje silny zachodni wiatr w porywach do 60 km/godz. w tym dniu warto odłożyć podlewanie z deszczowni na inny dzień. Burze w tym dniu mają szanse się pojawić tylko na wschodzie kraju.

Po przejściu frontu między piątkiem a niedzielą opadów brak i nie powinno być zimno – zobaczymy od 17 stopni na północy do 22 na południu i zachodzie – nocami od 5 do 10 stopni. Kolejne ochłodzenie czeka nas od poniedziałku do środy. Za tydzień na wschodzie i północy przy gruncie pojawią się przymrozki do – 2 stopni. W ciągu dnia zobaczymy tam maksymalnie 14-16 stopni. Cieplej do 3-6 stopni nocami i 17-20 stopniami w dzień na południu i zachodzie Polski i tu szanse na przymrozki będą znikome.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl