Pierwsze przymrozki w Polsce. Gdzie temperatura spadła poniżej zera?

Przymrozki w Polsce
Fot. Pixabay

Ostatnia noc, zgodnie z przewidywaniami synoptyków, przyniosła pierwsze w Polsce przymrozki. W których regionach kraju temperatura spadła poniżej zera? 

Zgodnie z prognozami temperatura podczas ostatniej nocy spadła poniżej zera w wielu regionach Polski. Tyczy się to także znacznej części gmin warzywniczych. Słupki termometrów obniżyły się nawet do -1,67 stopnia Celsjusza. Gdzie było najzimniej?

Najniższe temperatury odnotowano w gminie Bedlno, Samborzec oraz Mogielnica. Według warzywniczych stacji pogodowych Procam, średnia temperatura w tych regionach utrzymywała się na poziomie od -1,1 do -1,67 stopnia Celsjusza. Najzimniej było w Samborcu (-1,67). Na drugim miejscu jest Mogielnica (-1,54), a na trzecim Bedlno (-1,1).

Niemniej, temperaturę poniżej zera mogliśmy również odczuć w gminie Magnuszew (-0,86), Solec nad Wisłą (-0,22), Grójec (-0,98), Warka (-1), Siemiatycze (-0,75), Cedry Wielkie (-0,58), Garbów (-0,87), Chmielnik (-0,42), Golina (-0,13) oraz Zelów (-0,76).

Related Posts

  1. Cebula w workach na rynku
  2. Polska papryka w kartonach
  3. Nawozy na paletach
  4. Przymrozki kapusta

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności