yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościCo w pierwszym numerze miesięcznika „Szklarnie Tunele Osłony”?

Co w pierwszym numerze miesięcznika „Szklarnie Tunele Osłony”?

W inauguracyjnym, styczniowym numerze STO przygotowaliśmy wiele ciekawych tematów dla producentów szklarniowych, z których wielu rozpoczęło już nowy sezon.

W dziale Reportaż prezentujemy relacje z trzech interesujących gospodarstw: piszemy o doświetlanej produkcji pomidorów z segmentu premium w belgijskiej firmie Den Berk, różnicach między cyklem uprawowym pod osłonami w Polsce i w Turcji oraz o uprawie sałaty „na ciepło” w podwarszawskim Raiszewie.

 

Blok tematów dotyczących ogórków: szczepienia, prowadzenia uprawy w pierwszym okresie produkcji oraz regulacji liczby liści znajdą Państwo w dziale Z badań i z praktyki.

Ogrodnikom zainteresowanym sposobami na oszczędzanie energii w szklarni polecamy lekturę artykułów w dziale Technika i innowacje. Specjaliści prezentują w nich m.in. możliwości wykorzystania kurtyn termoizolacyjnych w obiektach uprawowych.

Dla producentów pomidorów i rzodkiewki w tunelach foliowych przygotowaliśmy propozycje odmianowe na rozpoczynający się sezon.

Poleca Aleksandra Czerwińska-Nowak, redaktor naczelna miesięcznika „Szklarnie Tunele Osłony”

Pierwszy numer nowego miesięcznika do nabycia w sklepie Plantpressu.

 

Aleksandra Czerwińska-Nowak
Aleksandra Czerwińska-Nowak
Absolwentka wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przez cztery lata pracowała na tej uczelni jako asystent w Katedrze Warzywnictwa zajmując się tematyką technologii uprawy grzybów jadalnych i warzyw. W 2008 roku dołączyła do zespołu miesięcznika „Warzywa”. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących doboru odmian warzyw ich uprawy oraz przechowywania i przygotowania do sprzedaży.
Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl