yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościPrzygotowanie do siewu marchwi

Przygotowanie do siewu marchwi [VIDEO]

Wkrótce wielu producentów rozpocznie siew marchwi. Gdy tylko ziemia obeschnie można spodziewać się pierwszych agregatów i siewników na polach. Dobór odmian, technologia siewu, odpowiednia strategia ochrony przed chwastami, skuteczne nawożenie roślin – to ważne aspekty, które decydują o sukcesie w uprawie.

24 lutego br. podczas wieczornego webinarium nasi licznie zgromadzeni widzowie mieli okazję wysłuchać ciekawych prezentacji na temat “Przygotowania do siewu marchwi”. Udział w wydarzeniu wzięli: Włodzimierz Prus (firma Adob), Łukasz Pudo (AgroJurek), Radosław Suchorzewski (Bayer Crop Science), Piotr Różański (Hazera Poland). Wiele praktycznych wskazówek uprawowych przedstawił Damian Micyk, producent warzyw w charsznickiej miejscowości.

Duża liczba dyskutantów oraz uczestników webinarium pt. “Przygotowanie do siewu marchwi” w dniu 24 lutego br., może potwierdzić zainteresowanie powyższą tematyką.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinarium z dnia 24.02.2021

  • Damian Micyk, Szarkówka
  • Piotr Różański, Hazera Poland omówił odmiany marchwi na sezon 2021.

 

  • Łukasz Pudo z firmy Agro Jurek omawia w jaki sposób prawidłowo ustawić i wyregulować agregat do formowania redlin oraz siewnik pneumatyczny.

 

  • Radosław Suchorzewski z firmy Bayer Crop Sciencie w swojej prezentacji omawia strategię ochrony przed chwastami w uprawie marchwi.

  • Włodzimierz Prus z firmy Adob przedstawił strategię nawożenia dolistnego w uprawie marchwi.

 

 

 

 

 

Anna Wilczyńska
Anna Wilczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Studia ukończyła w zakresie Techniki Komputerowej w Gospodarce Żywnościowej, a w 2011 r. uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych. Od listopada 2011 r. pracuje jako redaktor w Wydawnictwie Plantpress. Jest autorem licznych artykułów o tematyce warzywniczej. Jej artykuły można przeczytać w czasopismach "Szklarnie Tunele Osłony", "Warzywa", "Hasło Ogrodnicze". Od września 2018 r. zajmuje się także prowadzeniem portalu Warzywa.pl
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl