yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościTrwają targi Agritechnica w Hanowerze

Trwają targi Agritechnica w Hanowerze

10 listopada w Hanowerze (Niemcy) rozpoczęły się targi rolnicze Agritechnica, które potrwają aż do soboty 16 listopada. Impreza zgromadziła w tym roku 2819 wystawców z 53 krajów – z tego 1750 firm spoza Niemiec. Prezentują one swoje innowacje, koncepcje i wizje technologii rolniczej.

 Agritechnica to obok wystawy rolniczej światowego formatu także forum, na którym można znaleźć odpowiedzi na przyszłe pytania dotyczące produkcji roślinnej. Ogromne zainteresowanie ponad 400 000 odwiedzających targi, a także ponad 100 000 spodziewanych gości międzynarodowych, podkreśla globalne znaczenie rolnictwa.

Motywem przewodnim targów jest hasło: Globalne rolnictwo – lokalna odpowiedzialność, ponieważ innowacje w rolnictwie są kluczem do ochrony klimatu, różnorodności biologicznej, zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa żywieniowego.

W ofercie wystawców Agritechnica wiele propozycji skierowanych było dla producentów ziemniaków i warzyw. W galerii prezentujemy kilka ujęć techniki ziemniaczanej. 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl