yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKto tym razem będzie reprezentował rolników?

Kto tym razem będzie reprezentował rolników?

Wybrano nowego przewodniczącego Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Kto stanie na jej czele? Czy rolnicy zyskali godnego reprezentanta?

Kto będzie reprezentował rolników tym razem? Pierwszemu posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które odbyło się w dniu dzisiejszym, przewodniczyła Wicemarszałek Sejmu Poseł Dorota Niedziela. Na przewodniczącego wybrano posła Mirosława Maliszewskiego. Wśród zastępców znalazł się z kolei Kazimierz Plocke, Kazimierz Gwiazdowski i Piotr Borys.

– Chciałem uprzejmie poinformować, że zostałem wybrany Przewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. […] Składam serdeczne dzięki też wszystkim członkom Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rolnictwa Wsi, którzy jednogłośnie powierzyli mi tę zaszczytną funkcję (sam wstrzymałem się od głosu) – poinformował Mirosław Maliszewski.

– Chcę zapewnić, że będę się starał jak najlepiej wykonywać powierzone mi stanowisko dla dobra wsi i polskiego rolnika, szanując stanowiska i poglądy wszystkich, którym dobro Polski i polskiego rolnictwa leży na sercu – dodał nowy przewodniczący Komisji.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl