yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościWęgiel na kod odbioru i kupony rabatowe dla aktywnych klientów. Jakie zmiany...

Węgiel na kod odbioru i kupony rabatowe dla aktywnych klientów. Jakie zmiany w PGG?

Wraz z początkiem marca węgiel można kupić o 250 zł taniej na tonie, ale nie wszyscy mogą z tego skorzystać. Kupony rabatowe przesłano tylko aktywnym klientom. Uproszczono ponadto procedurę zakupu węgla. Teraz liczyć się będzie kod odbioru. Nie potrzeba już papierowych dokumentów. 

Węgiel na kod odbioru

– Do tej pory, aby odebrać zakupiony węgiel, klienci musieli okazać kurierowi lub obsłudze składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla niezbędne dane osobowe, takie jak pesel, papierowe dokumenty – oświadczenie akcyzowe, pełnomocnictwo do odbioru węgla. Dodatkowo swoje dane musiały podać osoby upoważnione przez klientów, które składały w imieniu kupującego oświadczenie akcyzowe – informuje Polska Grupa Górnicza.

Jakie zmiany wprowadzono? Od 1 marca wystarczy przy odbiorze węgla podać kurierowi lub obsłudze składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla kod odbioru. Faktura znajduje się natomiast na profilu klienta w sklepie PGG, a oświadczenie akcyzowe jest zamieszczone na fakturze. Wystarczy, że klient sklepu PGG wejdzie na swoje konto, pobierze i potwierdzi odbiór faktury. – Tak naprawdę to są 2 kliknięcia – deklaruje PGG.

Kupony rabatowe na węgiel w PGG

– Przy okazji naszym stałym klientom przypominamy, że od 1 marca 2024 mają możliwość zrealizowania kuponów rabatowych, przyznanych w ramach promocji „Aktywny Klient 2023”. Za tonę wybranego przez siebie sortymentu zapłacą o 250 złotych mniej. Kupony rabatowe mogą zrealizować od 1 marca 2024 roku do końca czerwca 2024 roku – czytamy.

Kto otrzymał kupon. Gdzie go szukać?

Zgodnie z Regulaminem Promocji „Aktywny Klient 2023”, każdy, kto złożył zamówienie w sklepie internetowym PGG w okresie od 1 września 2022 roku do 31 sierpnia 2023 roku oraz odebrał zamówiony towar i wyraził zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dostał kupon rabatowy. Klienci mogą te kupony znaleźć na swoim profilu w e-sklepie PGG.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Wystarczy zalogować się na swoje konto, sprawdzić datę ważności kodu i skopiować go do odpowiedniego pola podczas zakupu węgla, aby cena towaru została automatycznie obniżona o 250 zł. Warto zwrócić uwagę, że kody obowiązują w różnych miesiącach. Część Aktywnych Klientów może je zrealizować w marcu, część w kwietniu, maju oraz czerwcu.

– Wszystko po to, aby nie zablokować strony sklepu wejściami w jednym czasie, lecz każdemu Klientowi dać równe szanse komfortowego zakupu i dostępności wybranego towaru, który jest na bieżąco uzupełniany na półce sklepowej, zgodnie z możliwościami produkcyjnymi kopalni – podsumowuje PGG w wydanym komunikacie.

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl