yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościZastój na rynku ogórków. Sprzedaż stoi…

Zastój na rynku ogórków. Sprzedaż stoi… [12.06.2023]

Sytuacja na rynku ogórków szklarniowych niestety po raz kolejny daje się producentom we znaki. Towaru jest dużo, natomiast odbiorców brakuje. Ciężko nawet mówić o jakichkolwiek cenach, gdyż sprzedaż stoi…

Handel ogórkami stał się nadzwyczaj wymagający. Na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach ilość warzywa jest bowiem dość wysoka, natomiast popyt ze strony odbiorców jest zbyt niski. W dniu dzisiejszym, a konkretnie w godzinach porannych, produkt był praktycznie niesprzedawalny…

Warto zaznaczyć, że wysoka liczba producentów oferujących ogórki szklarniowe, a także niska liczba odbiorców sprawiają, że ciężko mówić o stawkach. Część producentów stara się trzymać cenę, która i tak pozostaje na dość niskim poziomie, natomiast pozostali decydują się oddać towar taniej na wzgląd ciężkiej sytuacji.

W ramach przypomnienia, uprzednio stawki w hurcie kształtowały się najczęściej na poziomie 3,50 zł za kilogram. Biorąc więc pod uwagę zdecydowanie gorsze warunki, niestety trzeba się liczyć z tym, że obecnie mogą one wynosić 3,00 zł za kilogram. Nie jest to jednak stabilny poziom i możemy zaobserwować pewne odstępstwa.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl