Małopolskie Dni Kapusty w Charsznicy 9-10 września

Pole kapusty w 2020
Plantacja kapusty

W dniach 9-10 września w  Charsznicy będzie królowała kapusta, a to wszystko za sprawą kolejnej edycji Małopolskich Dni Kapusty.

Na stadionie gminnym organizatorzy przygotowali moc atrakcji gwarantujących nie tylko dobrą zabawę, ale także podtrzymujących tradycje Charsznicy jak polskiej stolicy KAPUSTY.  Będą wiec wybory Królowej i Króla Kapusty, a także rozstrzygniecie konkursu na największą kapustę. Nie zabraknie także wykładów i prezentacji firm branżowych, a także pokazu maszyn.

Wszyscy, którzy na co dzień zajmują się produkcją kapusty 10 września od samego rana mają okazje odwiedzić plantacje demonstracyjne przygotowane przez firmy nasienne i partnerów branżowych. Będzie to okazja porozmawiać o wszystkich aspektach produkcji kapusty od produkcji rozsady do zbioru, a przede wszystkim w warunkach pól produkcyjnych obejrzeć kolekcje odmian kapusty.

Szczegółowa mapa z lokalizacja pól demonstracyjnych:

Małopolskie Dni Kapusty 2023

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Krajowe pomidory w kartonach
  2. Worki z nawozem

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności