yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościZderzenie motocyklistów crossowych na polu uprawnym…

Zderzenie motocyklistów crossowych na polu uprawnym…

Niektórzy motocykliści i fani pojazdów terenowych nie znają zasad… Niszczenie upraw staje się coraz częstszym zjawiskiem. Co prawda w tym przypadku nie doszło do żadnych zniszczeń, jednak opisana poniżej sytuacja ukazuje nam, że nie wszyscy szanują czyjąś własność… Co gorsza, uczestnicy zdarzenia odnieśli poważne obrażenia. O czym mowa?

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że dwaj koledzy w wieku 18 i 22 lat w piątkowy wieczór spotkali się, by wspólnie pojeździć motocyklami crossowymi po polu uprawnym w miejscowości Zabiele. Niestety ich spotkanie zakończyło się zderzeniem. Obaj z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Od mężczyzn została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia i jednocześnie apelują o szczególną ostrożność i rozwagę. Warto pamiętać, że za ryzykowne manewry oraz łamanie podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zdroworozsądkowego myślenia można zapłacić najwyższą cenę, jaką jest życie.

Co więcej, należy szanować czyjąś własność… Jazda po bezkresnym polu może wydawać się przyjemna, jednak nie jest taka dla właściciela. Tyczy się to szczególnie upraw, na których zostały wysiane nasiona roślin. Nie wspominając o tych, gdzie owe rośliny już wzrastają… Wprawdzie przepisy zakładają kary za takie zachowania, jednak często ciężko określić sprawcę szkód.

Źródło: radzyn-podlaski.policja.gov.pl

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl